O síti

O naší síti 22Net

Společnost navrhuje, instaluje, prodává a pronajímá moderní bezdrátové přenosové systémy předních českých a zahraničních výrobců ( CISCO, CERAGON, UBNT, RACOM, LASERBIT, a další). Dodávané systémy pokrývají všechna frekvenční pásma a to včetně systémů na bázi laserového paprsku (FSO). Společnost spolupracuje přímo s výrobci zařízení.

 

Historie sítí

Síť 22net byla založena v prosinci roku 2008 začala poskytovat služby v bezdrátovém připojení k internetu. Know how společnost je založena na dlouholetých zkušenostech zaměstnanců, kteří byly součástí původní společnosti (Ralskonet) a CLnet. Přístup k internetu přes naší síť je zajištěn pomocí konektivity od společnosti ČESKÉ RADIOKOMUNIKACE, která je významným poskytovatelem konektivity v ČR.

Konektivita je do sítě dodávána optickými okruhy ze dvou různých přípojných míst, která jsou navzájem zálohována.OZVUČOVÁNÍ AKCÍ

K naší činnosti patří také ozvučování, moderování a DJing. Máme zkušenosti s ozvučováním předváděcích, kulturních akcí, módních přehlídek, různých soukromých a firemních akcí oslav a svatebních obřadů.

Disponujueme vlastní zvukovou a světelnou technikou, k dispozici máme také dostatečně výkonnou elektrocentrálu s níž není problém akci nazvučit naprosto kdekoliv. 

Pro cenovou kalkulaci ozvučení Vaší akce nás neváhejte kdykoliv kontaktovat.

22